Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Component
lv: Komponents

en: Mode
lv: Režīms

en: No update data available
lv: Nav pieejami atjauninājumu dati

en: Translation file
lv: Tulkojumu fails

en: Multilanguage
lv: Vairākvalodu

en: locale
lv: lokāle

en: Import into
lv: Kurai valodai pievienot

en: Text group
lv: Teksta grupa

en: Imported translations will be added to this text group.
lv: Grupai tiks pievienoti importētie tulkojumi.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
lv: Saglabāt esošās teksta virknes un tikai jaunās pievienot.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
lv: Tulkojums ielādēts veiksmīgi. No jauna pievienotas %number  virknes, izlabotas %update virknes un dzēstas %delete teksta virknes.

en: Importing interface translations
lv: Importē saskarnes tulkojumu

en: Starting import
lv: Uzsāk importēšanu

en: Error importing interface translations
lv: Kļūda importējot saskarnes tulkojumus

en: Translation update status
lv: Tulkojumu atjaunināšanas statuss

en: There are available updates
lv: Ir pieejami jauni atjauninājumi

en: All your translations are up to date
lv: Visi jaunākie tulkojumi
