Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Mode
oc: Mòde

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: No update data available
oc: Pas de donadas sus las mesas a jorn disponibles

en: locale
oc: paramètre regional

en: Import into
oc: Importar dins

en: Text group
oc: Gropes de tèxte

en: Imported translations will be added to this text group.
oc: Las traduccions importadas seràn apondudas dins aquel grop de tèxte.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
oc: Los tèrmes existents son conservats, sols los tèrmes novèls son aponduts

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
oc: La traduccion es estada importada amb succès. I a %number cadena(s) novèlament tradusida(s), %update cadena(s) mesa(s) a jorn e %delete cadena(s) suprimida(s).

en: Importing interface translations
oc: Importacion de traduccions de l'interfàcia de l'utilizaire

en: Starting import
oc: Començament de l'importacion

en: Error importing interface translations
oc: Error a l'importacion de las traduccions de l'interfàcia

en: Translation update status
oc: Estatut de mesa a jorn des traduccions

en: There are available updates
oc: I a des mesas a jorn disponibles

en: All your translations are up to date
oc: Totas vòstras traduccions son a jorn
