Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Component
ru: Компонент

en: Mode
ru: Режим

en: No update data available
ru: Информация о новых версиях не запрашивалась

en: Translation file
ru: Файл перевода

en: Multilanguage
ru: Многоязычный

en: Clean up textgroups in database before reimport
ru: Удалить имеющиеся переводы перед импортом

en: locale
ru: язык

en: Import into
ru: Импортировать в язык

en: Text group
ru: Текстовая группа

en: Imported translations will be added to this text group.
ru: Импортированные переводы будут добавлены в данную текстовую группу.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
ru: Существующие строки останутся неизменными, только новые будут добавлены

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
ru: Перевод полностью импортирован. Всего новых переведённых строк: %number, обновленных строк: %update, и удалённых строк: %delete.

en: Importing interface translations
ru: Импорт переводов интерфейса

en: Starting import
ru: Начало импорта

en: Error importing interface translations
ru: Ошибка при импорте переводов интерфейса

en: One translation file imported. | @count translation files imported.
ru[0]: Импортирован один файл перевода.
ru[1]: Импортировано @count файла перевода.
ru[2]: Импортировано @count файлов перевода.

en: Translation update status
ru: Обновления переводов

en: There are available updates
ru: Имеются доступные обновления

en: All your translations are up to date
ru: Все переводы обновлены до последних версий
