Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Component
sr: Компонента

en: Mode
sr: Режим

en: locale
sr: локални

en: Import into
sr: Увези у

en: Text group
sr: Група текстова

en: Imported translations will be added to this text group.
sr: Увежени преводи ће бити додати у ову групу текстова.

en: Importing interface translations
sr: Увожење превода окружења

en: Starting import
sr: Увоз почиње

en: Error importing interface translations
sr: Грешка при увозу превода окружења
