Po-Re-Importer (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Mode
th: รูปแบบ

en: No update data available
th: ไม่มีข้อมูลการอัพเดต

en: locale
th: ตำแหน่งที่ตั้ง

en: Import into
th: นำเข้าเป็นภาษา

en: Text group
th: กลุ่มข้อความ

en: Imported translations will be added to this text group.
th: ชุดแปลที่นำเข้ามาจะถูกเพิ่มเข้าไปยังกลุ่มข้อความนี้

en: Existing strings are kept, only new strings are added
th: เก็บข้อความเก่าไว้ เพิ่มเฉพาะข้อความใหม่ที่เพิ่งแปล

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
th: นำเข้าแฟ้มภาษาสำเร็จ มีข้อความที่ถูกแปลเพิ่มขึ้น %number ข้อความ, ข้อความที่ปรับปรุงแก้ไข %update ข้อความ และข้อความที่ถูกลบ %delete ข้อความ

en: Importing interface translations
th: นำเข้าการแปลส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Starting import
th: เริ่มต้นการนำเข้า

en: Error importing interface translations
th: เกิดปัญหาในการนำเข้าส่วนติดต่อผู้ใช้
