POEditor (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Actions
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Export
af: Voer uit

en: Configuration
af: Konfigurasie
