POEditor (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: of
bo: གི
