POEditor (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Export
cy: Allfudo

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
