POEditor (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Export
da: Eksportér

en: Configuration
da: Indstillinger

en: of
da: af
