POEditor (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: of
el: από
