POEditor (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Actions
es: Acciones

en: Language
es: Idioma

en: Yes
es: Sí

en: Export
es: Exportar

en: Configuration
es: Configuración

en: of
es: de
