POEditor (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Export
he: יצוא

en: Configuration
he: הגדרות

en: of
he: של
