POEditor (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Language
id: Bahasa

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Export
id: Ekspor

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: of
id: dari
