POEditor (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Language
ja: 言語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Export
ja: エクスポート

en: Configuration
ja: 環境設定

en: of
ja: の
