POEditor (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Export
jv: Ngékspor

en: Configuration
jv: Pangaturan
