POEditor (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Confirm Delete
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕುವುದನ್ನು ದೃಢೀಕರಿಸಿ

en: of
kn: ನ
