POEditor (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Export
lv: Eksportēt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: of
lv: no
