POEditor (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Export
ml: കയറ്റുമതി
