POEditor (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Actions
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Export
mr: निर्यात

en: Configuration
mr: संरूपण
