POEditor (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: of
my: ၏
