POEditor (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
