POEditor (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Export
oc: Exportar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: of
oc: sus
