POEditor (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Export
os: Экспорт
