POEditor (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Export
fa: استخراج

en: Configuration
fa: پیکربندی
