POEditor (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Configuration
ro: Configurație

en: of
ro: din
