POEditor (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Export
ru: Экспортировать

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Confirm Delete
ru: Подтвердить удаление

en: of
ru: из
