POEditor (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Export
sl: Izvoz

en: Configuration
sl: Nastavitve
