POEditor (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Export
ca: Exporta

en: Configuration
ca: Configuració

en: of
ca: de
