POEditor (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Actions
cs: Akce

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Configuration
cs: Nastavení

en: of
cs: z
