POEditor (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: Language
de: Sprache

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Export
de: Exportieren

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Confirm Delete
de: Löschen bestätigen

en: Configure settings
de: Einstellungen konfigurieren

en: of
de: von
