POEditor (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Language
fil: Wika

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Export
fil: Luwasin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
