POEditor (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Export
gl: Exportar

en: Configuration
gl: Configuración

en: of
gl: de
