POEditor (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Language
hi: भाषा

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Configuration
hi: विन्यास
