POEditor (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Export
is: Flytja út

en: of
is: af
