POEditor (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Language
it: Lingua

en: Yes
it: Sì

en: Export
it: Esporta

en: Configuration
it: Configurazione

en: of
it: di
