POEditor (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
