POEditor (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
