POEditor (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Configuration
mn: Тохиргоо
