POEditor (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Export
pl: Eksportuj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configure settings
pl: Konfiguracja ustawień

en: of
pl: z
