POEditor (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Export
ps: بهرول

en: Configuration
ps: سازول
