POEditor (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Export
sq: Eksporto

en: Configuration
sq: Konfigurimi
