POEditor (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Export
am: ላክ
