POEditor (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Export
ar: تصدير

en: Configuration
ar: الإعدادات
