POEditor (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Export
ast: Esportar

en: Configuration
ast: Configuración
