POEditor (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Actions
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Export
bg: Експорт

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
