POEditor (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
