POEditor (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Export
eo: Eksportu

en: Configuration
eo: Agordoj
