POEditor (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Export
fi: Vie

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Confirm Delete
fi: Varmista poisto

en: of
fi: /
