POEditor (7.x-1.3) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Actions
gd: Gnìomhan

en: Language
gd: Cànan

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: Export
gd: Às-phortaich

en: Configuration
gd: Rèiteachadh
