POEditor (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Export
hr: Izvezi

en: Configuration
hr: Postavke
